منو
آخرین خبر هاآخرین خبر ها
1398/3/19 يكشنبه تجریشی در بازدید از واحدهای صنعتی خراسان رضوی: تحریمها موجب شکوفایی خلاقیت در مدیریت منابع کشور شده است. تجریشی در بازدید از واحدهای صنعتی خراسان رضوی:
تحریمها موجب شکوفایی خلاقیت در مدیریت منابع کشور شده است.

صبح امروز با حضور معاون محیط انسانی سازمان حفاطت محیط زیست کشور؛ اقدامات سبز در چند واحد صنعتی مستقر در شهرک صنعتی کاویان فریمان در خراسان رضوی مورد بازدید قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاطت محیط زیست خراسان رضوی، مسعود تجریشی در این بازدید طی سخنانی گفت: در صنعت نیازمند معرفی صنایع پیشران به عنوان الگوی صنعتی و سبز هستیم و این ظرفیت را در خراسان رضوی دیدم.

مسعود تجریشی در ادامه گفت: نهادینه کردن یک مدل زیست محیطی متناسب با ظرفیت و توان اکولوژیک منطقه در خراسان رضوی با توجه به دستاوردهای سبز این استان، می تواند نه تنها در سطح کشور بلکه در مقیاسی فراملی قابل الگوبرداری باشد.

معاون سازمان حفاظت محیط زیست کشور همچنین درنشست با مدیران ارشد واحدهای صنعتی واقع در شهرک کاویان فریمان در خراسان رضوی ادامه داد: گروه های صنعتی پیش ران به عنوان  الگوهای موفق در ترویج مسئولیت اجتماعی وتوسعه فرهنگ مدیریت مصرف منابع  و دیگر ابعاد توسعه پایدار مطرح می شوند. 

وی در بازدید از اقدامات زیست محیطی برخی واحدهای صنعتی این شهرک که بر اساس مدیریت سبز انجام شده بود، اظهار داشت: تحریمها موجب شکوفایی خلاقیت در مدیریت منابع کشور شده است و برخی نوآوریهای صنعتی کشور قابل طرح در مقیاس جهانی هستند.

در ادامه این بازدید یک روزه، یک بهله عقاب و چند قطعه چکاوک وحشی که در مرکز تیمار پرندگان شهرک صنعتی کاویان، تیمار و قابل بازگشت به طبیعت شده بود به دست معاون سازمان محیط زیست رها سازی شد. 

پایان این بازدید یک روزه تجلیل از مدیران ارشد برخی واحدهای سبز اندیش شهرک صنعتی کاویان فریمان بود.
@shamekhkhabar
بيشتر
نسخه قابل چاپ