تقدیر استاندار خراسان رضوی از روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان

به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی، استاندار خراسان رضوی از روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان تقدیر کرد.
به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی، استاندار خراسان رضوی از روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی، صبح امروز با حضور اعضای هیات رییسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان به نمایندگی از استاندار خراسان رضوی، با لوح تقدیری به امضاء رزم حسینی و توسط مدیر کل حفاظت محیط زیست استان از عملکرد مدیر روابط عمومی این اداره کل در حوزه اطلاع رسانی، فرهنگ سازی و ارتباطات مردمی تجلیل شد.

در متن این تقدیر نامه آمده است :
تحقق اهداف متعالی کشور مرهون تلاش مستمر مدیران و متخصصانی است که دانش و عمر گرانبهای خود را سرمایه ای برای سربلندی،سرافرازی و خدمت به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی قرار داده اند.

بی تردید بخش عظیمی از این موفقیت ها در گرو ارتباطات هوشمندانه و ارزنده ای است که مدیران روابط عمومی ها با ذینفعان،مردم و مسئولان دارند. دراین بین نقش تخصصی شما در استمرار این تعاملات و ارتقاء سطح آگاهی بخشی و پیاده سازی اهداف ترسیم شده قابل توجه و تقدیر است.

اینجانب ضمن قدردانی از عملکرد جنابعالی درحوزه اطلاع رسانی،فرهنگ سازی و ارتباطات مردمی توفیق روز افزون و سعادت و سلامتی شما را از درگاه خداوند متعال خواهانم و امیدوارم همواره در پرتو عنایات امام مهربانی ها حضرت علی ابن موسی الرضا علیه السلام موفق و پیروز باشید.
علیرضا رزم حسینی
استاندار خراسان رضوی

 
بيشتر